سوالات متداول

9. چرا تعداد هشدار downtime برای من در طول روز زیاد است ؟

این مشکل معمولا ناشی از اختلالات کوچکی همچون congestion ، BGP routing failure ، peering network failure و غیره ...اگر شما دان تایمهای پیاپی را تجربه می کنید ممکن است به دلیل ترافیک زیاد سرور شما باشد و یا مشکلات روتینگ که بر کار شما اثر میگذارد .

این مشکلات معمولا بسیار رایج هستند ولی به دلیل کوتاه بودن زمان آنها معمولا مورد توجه کاربران قرار نمی گیرند, تعداد بروز چنین مشکلاتی بسیار کم است.ما حتی مشتریانی داریم که در طول یک سال هیچگاه downtime نشده اند, در حالیکه تعداد دیگری از کاربران در بازه های زمانی بسیار کوچک با downtime متوالی مواجه شده اند. پس مطمئن باشید که گزارش های ما کاملا دقیق و درست است و تمامی log فایل ها هر روز چک می شوند..

برای جلوگیری از دریافت هشدارهای با مدت زمان کوتاه ، می توانید سیستم را طوری تعیین کنید تا تنها در صورتی هشدار دریافت گردد که مدت زمان downtime بیش از حد تعریف شده باشد برای مثال : اگر مدت زمان مانیتورینگ شما 5 دقیقه می باشد, شما می توانید سیستم را طوری تعریف کنید که تنها در صورت downtime بیش از 10 دقیقه برای شما هشدار ارسال شود . این برای آن است که از دریافت هشدارهای غیر ضروری downtime جلوگیری شود

تنظیم آستانه اطلاع رسانی

  1. وارد حساب کاربری خود شوید
  2. برو به اطلاعات تماس
  3. ویرایش مخاطب مورد نظر
  4. تنظیمات برای ارسال هشدار بعد ازx خطای متوالی